responsive site templates

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ВІДЕОНАГЛЯДУ


Встановлення систем відеонагляду під потреби замовника, також проведення аудиту, обслуговування та підтримку вже існуючих систем відеонагляду.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

1

ПОДАЧА ЗАЯВКИ

Ви залишаєте заявку на нашому сайті, або дзвоните за телефоном +38 (098) 904 76 76 або +38 (063) 270 43 44

2

ЗАМІРИ ОБ'ЄКТУ

Наш спеціаліст виїжджає на об`єкт, проводить огляд та робить заміри (БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ТІЛЬКИ В МЕЖАХ МІСТА ЛЬВОВА)

3

РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

Рзраховуємо вартість робіт та обладнання та надаємо комерційну пропозицію

4

УЗГОДЖЕННЯ ТА МОНТАЖ

Узгоджуємо проект. Монтуємо систему в зручний для Вас час

5

ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК

Перевіряємо та налаштовуємо обладнання. Запускаємо систему

Встановлення камер відеонагляду під ключ

Виконуємо монтаж камер відеонагляду в офісах, на торгових майданчиках, складах, підприємствах, школах, дітсадках, приватних будинках, багатоповерхівках та інших об'єктах нерухомості під ключ. 
Правильний розрахунок і проектування є запорукою успішної реалізації проекту. Саме тому наш інженер уважно вивчає технічне завдання і вимоги до системи, виїжджає на об'єкт і проводить ретельний аудит. Під час візиту ви можете обговорити всі питання і отримати консультацію з побудови системи відеонагляду. Виїзд на об'єкт в межах м.Львова безкоштовний.

Mobirise
Mobirise

ВІДЕОНАГЛЯД ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Для захисту свого бізнесу, співробітників і відвідувачів використовуються камери відеоспостереження, які встановлюються на вулиці або всередині приміщення. Вуличні камери, представлені на нашому сайті, мають ряд переваг:

Чи не бояться вологи;
Знімають відео в хорошому дозволі;
Можуть включатися від руху завдяки спеціальному датчику;
Забезпечені системою нічного бачення.

Сферичні або поворотні камери будуть встановлені в місце, визначене замовником. Якщо розуміння розташування немає, наш фахівець підкаже куди краще встановити обладнання для більшого охоплення території.

ПІДБІР СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ ДЛЯ БІЗНЕС КЛІЄНТІВ

Для Вашого бізнесу пропонуємо детальний підбір обладнання в залежності від потреб, приміщення та функцій відеонагляду. Створюємо можливість віддаленого доступу з любої точки та пристроя з інтернетом до картинки з відеокамер, тому в будь-який час онлайн можна контролювати Ваш бізнес.

Mobirise

ВІДЕОНАГЛЯД ДЛЯ ДОМУ

Встановлення відеокамер в під'їзді або в приміщенні квартири приватного будинку - одна з необхідних дій для гарантії безпеки. Устаткування, представлене для роботи в приміщенні, не забезпечується додатковими якостями (такими, як вологостійкість і т.д.). Відповідно - ціна на подібні пристрої нижче, ніж на зовнішні камери відеоспостереження.

Наявність камер в під'їзді або в квартирі забезпечує постійний нагляд за тим, що відбувається в режимі онлайн. При необхідності можна відстежити події, що відбувалися на об'єкті в будь-який день і час.

Незалежно від мети встановлення систем відеоспостереження, моделей обраних камер і спектра послуг з обслуговування, фахівці нашої компанії завжди готові проконсультувати вас з усіх питань, що стосуються відеоспостереження. Придбання обладнання в нашій компанії - запорука спокою і впевненості за збереження життя і майна.

ПІДБІР СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Наші спеціалісти підберуть комплект відеонагляду відповідно до вимог клієнта.
Стандартний комплект складається з камер та відеореєстратора.
Основні характеристики камери: Кут огляду, підсвітка, збільшення (Зум), розширення (Якість зображення).
Основні характеристики відеореєстратора: кількість камер, запис звуку на носій інформації.

Адреса

м.Львів

Контакти

Email: corbie.sale@gmail.com                     
Телефон: +38 (098) 904 76 76
                   +38 (063) 270 43 44

Посилання

Сайт